O nás

Domax sp. Z O.O. je jedním z největších výrobců konektorů dřeva v Evropě. To, co nás odlišuje, je náš individuální přístup k partnerům, profesionálním službám a odborným radám. S třiceti lety výrobních zkušeností a používáním moderních technologií vždy zaručujeme nejvyšší kvalitu. Důvěra a spokojenost našich zákazníků jsou naše nejcennější úspěchy. Neustále implementujeme nová systémová řešení pro zvýšení efektivity a zlepšení komunikace uvnitř a mimo společnost.

V Domaxu upřednostňujeme nejvyšší kvalitu našich produktů a služeb. Implementujeme přísné postupy kontroly kvality, abychom zajistili, že naše výrobky jsou nejen inovativní, ale také odolné a spolehlivé. Naše řešení jsou navržena s ohledem na účinnost, bezpečnost a udržitelný rozvoj, což umožňuje našim klientům dosáhnout požadovaných výsledků.

Spolupráce s našimi klienty je pro nás prioritou. Náš tým chápe potřeby a výzvy, kterým čelí. Proto v každé fázi projektu nabízíme nejen výjimečná technická řešení, ale také odbornou podporu. Jsme zde, abychom poslouchali, radili a poskytovali nejlepší řešení přizpůsobená individuálním potřebám našich klientů.

Mission and Vision of Domax Company

MISE

Naším cílem je poskytnout inovativní technická řešení, která řídí úspěch našich zákazníků.

VIDĚNÍ

Snažíme se být průkopníkem v nových technologiích a trendech, které transformují průmysl a přispívají ke zlepšení kvality a dostupnosti produktu.

STRATEGIE

Strategie společnosti domax je postavena na třech klíčových pilířích: inovací, partnerství a globálním dosahu.

NÁŠ TÝM

Deska

Marek Dobrowolski

Marek Dobrowolski

výkonný ředitel

Ředitelé

Grzegorz Rząd

Grzegorz Rząd

Obchodní ředitel

g.rzad@domax.com

Adam Piotrowski

Adam Piotrowski

Výrobní ředitel

a.piotrowski@domax.com

Mirosław Król

Mirosław Król

Ředitel podpory a vývoje

m.krol@domax.com

Karol Gliszczyński

Karol Gliszczyński

Mezinárodní ředitel prodeje

k.gliszczynski@domax.com

Tomasz Toczek

Tomasz Toczek

Logistický ředitel

t.toczek@domax.com

Obchodní oddělení

tel: +48 58 665 82 22

export@domax.com

Krzysztof Wójcik

Krzysztof Wójcik

Zástupce ředitele klíčového účtu

501 525 0…Ukázat

Władysław Urbaniak

Władysław Urbaniak

Vedoucí obchodního úřadu

+48 501 5…Ukázat

Piotr Surgoft

Piotr Surgoft

Zástupce vedoucího obchodního úřadu

725 999 0…Ukázat

Adrianna Lach

Adrianna Lach

Specialista prodejní sítě

502 311 2…Ukázat

Rafał Stańczykowski

Rafał Stańczykowski

Prodavač

505 512 6…Ukázat

Exportní oddělení

Kontakt

export@domax.com

Krzysztof Leszkowicz

Krzysztof Leszkowicz

Manažer prodejní oblasti - střední a východní Evropa

+48 512 1…Ukázat

Tomasz Styczyński

Tomasz Styczyński

Manažer prodejní oblasti - střední, jižní a východní Evropa

+48 501 5…Ukázat

Magdalena Wojtasik

Magdalena Wojtasik

Manažer prodeje pro západní Evropu

+48 509 3…Ukázat

Liliana Poberezhnyk

Liliana Poberezhnyk

Junior specialist pro exportní záležitosti

l.poberezhnyk@domax.com

Mateusz Narojczyk

Mateusz Narojczyk

Zaměstnanec marketingového skladu

m.narojczyk@domax.com

Oddělení správy

Beata Glaeske

Beata Glaeske

Administrativní specialista

sekretariat@domax.com

Marketingové oddělení

Paweł Szczepaniec

Paweł Szczepaniec

Marketingový manažer

515 149 9…Ukázat

p.szczepaniec@domax.com

Robert Pachaly

Robert Pachaly

Senior marketingový specialista

r.pachaly@domax.com

Małgorzata Borawska

Małgorzata Borawska

Specialista na fotografii

m.borawska@domax.com

Jowita Charyton

Jowita Charyton

Grafika a DTP specialista

j.charyton@domax.com

Karolina Hałaburdo

Karolina Hałaburdo

Juniorský specialista na digitální marketing

k.halaburdo@domax.com

Nákupní oddělení

Kontakt

Supply@domax.com

Paulina Kamińska

Paulina Kamińska

Manažer kupujícího

+48 501 1…Ukázat

p.kaminska@domax.com

Produktový manažer

Jakub Kapłan

Jakub Kapłan

Produktový manažer

j.kaplan@domax.com

Oddělení výroby a údržby

Rafał Siewert

Rafał Siewert

Výrobní ředitel

r.siewert@domax.com

Dariusz Styczyński

Dariusz Styczyński

Správce údržby

d.styczynski@domax.com

Oddělení designu

Łukasz Jurczyński

Łukasz Jurczyński

Hlavní konstruktor

l.jurczynski@domax.com

oddělení informačních technologií

Rafał Wydrowski

Rafał Wydrowski

IT specialista

+48 504 0…Ukázat

r.wydrowski@domax.com

Radosław Lewandowski

Radosław Lewandowski

IT specialista

r.lewandowski@domax.com

Účetnictví a zaměstnanci

Aneta Olechowska

Aneta Olechowska

Hlavní účetní

a.olechowska@domax.com

Natalia Szustek

Natalia Szustek

Specialista na výplatní a HR

n.szustek@domax.com

Sklad a logistika

Rafał Wroński

Rafał Wroński

Vedoucí směny

r.wronski@domax.com

Regionální manažeři

Obchodní zástupci

Jana Hornická

Jana Hornická

Obchodní zástupce

+420 727 …Ukázat

j.hornicka@domax.com

David Houštěk

David Houštěk

Obchodní zástupce

+420 727 …Ukázat

d.houstek@domax.com

Martin Parchański

Obchodní zástupce

+420 727 …Ukázat

m.parchanski@domax.com

Přihlaste se k odběru zpravodaje!

Přihlášením k odběru zpravodaje souhlasíte se zpracováním vašich údajů v souladu s Zásady ochrany osobních údajů

Sledujte nás na sociálních médiích