O nas

Domax Sp. z o.o. to jeden z największych producentów złącz do drewna w Europie. Wyróżnia nas zawsze indywidualne podejście do Partnerów, profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w produkcji, nowoczesnym technologiom zawsze gwarantujemy najwyższą jakość. Zdobyte zaufanie i satysfakcja klientów to nasz najcenniejszy sukces. Na bieżąco wdrażamy nowe rozwiązania systemowe mające na celu zwiększenie wydajności i usprawnienie komunikacji z otoczeniem wewnątrz i na zewnątrz firmy

W Domax dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Stosujemy rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby zapewnić, że nasze produkty są nie tylko innowacyjne, ale również trwałe i niezawodne. Nasze rozwiązania są projektowane z myślą o efektywności, bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju, co umożliwia naszym klientom osiąganie oczekiwanych rezultatów.

Współpraca z naszymi klientami jest dla nas priorytetem. Nasz zespół doskonale rozumie potrzeby i wyzwania, z jakimi się zmagają. Dlatego oferujemy nie tylko wyjątkowe rozwiązania techniczne, ale także profesjonalne wsparcie na każdym etapie projektu. Jesteśmy tutaj, aby słuchać, doradzać i dostarczać najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

MISJA I WIZJA FIRMY DOMAX

MISJA

Pragniemy dostarczać innowacyjne rozwiązania techniczne, które napędzają sukces naszych klientów

WIZJA

Dążymy do tego, aby być prekursorem nowych technologii i trendów, które przekształcają branżę oraz przyczyniają się do poprawy jakości i dostępności produktów

STRATEGIA

Strategia firmy Domax opiera się na trzech kluczowych filarach: innowacji, partnerstwie i globalnym zasięgu

NASZ ZESPÓŁ

Zarząd

Marek Dobrowolski

Marek Dobrowolski

Prezes Zarządu

Dyrektorzy

Grzegorz Rząd

Grzegorz Rząd

Dyrektor handlowy

g.rzad@domax.com

Adam Piotrowski

Adam Piotrowski

Dyrektor ds. produkcji

a.piotrowski@domax.com

Mirosław Król

Mirosław Król

Dyrektor ds. wsparcia i rozwoju organizacji

m.krol@domax.com

Karol Gliszczyński

Karol Gliszczyński

Dyrektor eksportu

k.gliszczynski@domax.com

Tomasz Toczek

Tomasz Toczek

Dyrektor logistyki

t.toczek@domax.com

Dział handlowy

tel: +48 58 665 82 22

handlowy@domax.com

Krzysztof Wójcik

Krzysztof Wójcik

Zastępca dyrektora ds. kluczowych klientów

501 525 0…Pokaż

Władysław Urbaniak

Władysław Urbaniak

Kierownik biura handlowego

+48 501 5…Pokaż

Piotr Surgoft

Piotr Surgoft

Zastępca kierownika biura handlowego

725 999 0…Pokaż

Adrianna Lach

Adrianna Lach

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

502 311 2…Pokaż

Rafał Stańczykowski

Rafał Stańczykowski

Handlowiec

505 512 6…Pokaż

Dział eksportu

Kontakt

eksport@domax.com

Krzysztof Leszkowicz

Krzysztof Leszkowicz

Menadżer obszaru sprzedaży - Europa Środkowa i Wschodnia

+48 512 1…Pokaż

Tomasz Styczyński

Tomasz Styczyński

Menadżer obszaru sprzedaży - Europa Środkowa, Południowa i Wschodnia

+48 501 5…Pokaż

Magdalena Wojtasik

Magdalena Wojtasik

Menadżer obszaru sprzedaży - Europa Zachodnia

+48 509 3…Pokaż

Liliana Poberezhnyk

Liliana Poberezhnyk

Młodszy specjalista ds. eksportu

l.poberezhnyk@domax.com

Mateusz Narojczyk

Mateusz Narojczyk

Młodszy specjalista ds. eksportu

m.narojczyk@domax.com

Sekretariat i administracja

Beata Glaeske

Beata Glaeske

Specjalista ds. administracyjnych

sekretariat@domax.com

Dział marketingu

Paweł Szczepaniec

Paweł Szczepaniec

Kierownik Działu Marketingu

515 149 9…Pokaż

p.szczepaniec@domax.com

Robert Pachaly

Robert Pachaly

Starszy specjalista ds. marketingu

r.pachaly@domax.com

Małgorzata Borawska

Małgorzata Borawska

Specjalista ds. fotografii

m.borawska@domax.com

Ewa Siwek-Volkau

Ewa Siwek-Volkau

Specjalista ds. grafiki i DTP

e.siwek-volkau@domax.com

Karolina Hałaburdo

Karolina Hałaburdo

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

k.halaburdo@domax.com

Dział zakupów

Kontakt

supply@domax.com

Paulina Kamińska

Paulina Kamińska

Kierownik działu zakupów

+48 501 1…Pokaż

p.kaminska@domax.com

Product manager

Jakub Kapłan

Jakub Kapłan

Product manager

j.kaplan@domax.com

Dział produkcji i utrzymania ruchu

Rafał Siewert

Rafał Siewert

Kierownik ds. produkcji

r.siewert@domax.com

Dariusz Styczyński

Dariusz Styczyński

Kierownik ds. utrzymania ruchu

d.styczynski@domax.com

Dział projektowy

Łukasz Jurczyński

Łukasz Jurczyński

Główny konstruktor

l.jurczynski@domax.com

Dział IT

Rafał Wydrowski

Rafał Wydrowski

Specjalista ds. IT

+48 504 0…Pokaż

r.wydrowski@domax.com

Radosław Lewandowski

Radosław Lewandowski

Specjalista ds. IT

r.lewandowski@domax.com

Księgowość i kadry

Aneta Olechowska

Aneta Olechowska

Główna księgowa

a.olechowska@domax.com

Natalia Szustek

Natalia Szustek

Specjalista ds. płac i kadr

n.szustek@domax.com

Magazyn i logistyka

Rafał Wroński

Rafał Wroński

Kierownik zmiany

r.wronski@domax.com

Kierownicy regionalni

Dariusz Kazor

Dariusz Kazor

Kierownik regionalny

+48 50252…Pokaż

d.kazor@domax.com

Jerzy Rząd

Jerzy Rząd

Kierownik regionalny

+48 50252…Pokaż

j.rzad@domax.com

Tomasz Jarmolik

Tomasz Jarmolik

Kierownik regionalny

+48 50551…Pokaż

t.jarmolik@domax.com

Wojciech Fieduk

Wojciech Fieduk

Kierownik regionalny

+48 50255…Pokaż

w.fieduk@domax.com

Przedstawiciele handlowi

Adam Rząd

Adam Rząd

Przedstawiciel handlowy

+48 50252…Pokaż

a.rzad@domax.com

Piotr Toczek

Piotr Toczek

Przedstawiciel handlowy

+48 50476…Pokaż

p.toczek@domax.com

Krzysztof Chrzanowski

Krzysztof Chrzanowski

Przedstawiciel handlowy

+48 50255…Pokaż

k.chrzanowski@domax.com

Krystian Fieduk

Krystian Fieduk

Przedstawiciel handlowy

+48 50252…Pokaż

k.fieduk@domax.com

Andrzej Fink

Andrzej Fink

Przedstawiciel handlowy

+48 50266…Pokaż

a.fink@domax.com

Jakub Fieduk

Jakub Fieduk

Przedstawiciel handlowy

506 169 4…Pokaż

j.fieduk@domax.com

Marek Krucoń

Marek Krucoń

Przedstawiciel handlowy

+48 51510…Pokaż

m.krucon@domax.com

Paweł Tylak

Paweł Tylak

Przedstawiciel handlowy

+48 50252…Pokaż

p.tylak@domax.com

Rafał Przyimka

Rafał Przyimka

Przedstawiciel handlowy

+48 50616…Pokaż

r.przyimka@domax.com

Jacek Lech

Jacek Lech

Przedstawiciel handlowy

+48 50252…Pokaż

j.lech@domax.com

Paweł Machała

Paweł Machała

Przedstawiciel handlowy

+48 50266…Pokaż

p.machala@domax.com

Patryk Olewiński

Patryk Olewiński

Przedstawiciel handlowy

+48 50114…Pokaż

p.olewinski@domax.com

Dołącz do newslettera!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z Polityką Prywatności

Śledź nas w mediach