powiązane strony:

Oferty pracy

Miejsce pracy: Łężyce koło Gdyni/Rumi
Firma Domax to największy polski producent okuć metalowych oraz złącz ciesielskich.

Przedstawiciel Handlowy - woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • opieka nad punktami handlowymi z rejonu woj. wielkopolskiego i łódzkiego
  • analizowanie, identyfikowanie potrzeb klienta
  • negocjowanie warunków współpracy
  • budowa dobrego wizerunku firmy
  • monitorowanie rynku oraz raportowanie sprzedaży
Wymagania:
  • znajomość rynku materiałów budowlanych w szczególności techniki zamocowań
  • mile widziana znajomość rynku wyposażenia wnętrz
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • własna działalność gospodarcza
  • prawo jazdy i własny samochód
  • komputer z dostępem do Internetu
Warunki współpracy:
  • forma zatrudnienia: inna
  • wymiar czasu pracy: cały etat
Oferujemy:
  • odpowiedzialną i bardzo rozwojową pracę w firmie będącej liderem na rynku złącz ciesielskich, półek i systemów regałowych
  • wysoką niezależność w podejmowaniu decyzji
  • perspektywę wieloletniego zatrudnienia
  • zwrot kosztów działalności
  • wysokie wynagrodzenie oraz wielomiesięczne prowizje
więcej

Przedstawiciel Handlowy - woj. łódzkie

Wymagania:
Oferujemy:
więcej

Konstruktor Wyrobów Metalowych

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie nowych wyrobów oraz opracowywanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej
  • Przygotowywanie planów i analiza wyników badań laboratoryjnych elementów złącznych w oparciu o obowiązujące normy
  • Aktywny udział w tworzeniu i rozwijaniu zakładowej kontroli produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji projektowo-technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Przygotowanie projektu graficznego prototypów
  • Wprowadzanie nowych wyrobów, innowacji i usprawnień dla istniejących rozwiązań na rynku w branży wykończenia wnętrz, regałów oraz półek metalowych
Oczekujemy:
  • Min. roczne doświadczenie w projektowaniu wyrobów metalowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowany wydział Mechaniczny
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się oprogramowaniem do projektowania AutoCad, Inventor lub SolidWorks w stopniu bardzo dobrym
  • Doświadczenie w prowadzeniu laboratoryjnych badań mechanicznych oraz znajomość procedur certyfikowania znakiem CE będzie dodatkowym atutem
Stawiamy na:
  • Wysoko rozwiniętą kreatywność
  • Swobodną obsługa oprogramowania w środowisku Windows
  • Rzetelność i dokładność wykonywanych prac
  • Silną motywację i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę w firmie będącej liderem na rynku złącz ciesielskich i systemów półkowych
  • Udział w realizacji ciekawych projektów pełnych wyzwań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
więcej

Nie widzisz interesującej oferty? Zostaw nam swoje CV. Może jeszcze nie wiemy, że właśnie Ciebie szukamy. Prześlij swoje zgłoszenie na adres praca@domax.com

Dlaczego warto

Uważamy, że stabilność to podstawa

Charakteryzuje nas stabilna sytuacja finansowa. Wypłata zawsze jest na czas.

Pracujemy w stałych zespołach

W naszej firmie nie ma rotacji pracowników. Stawiamy na stały, zgrany zespół.

Zatrudniamy na umowę o pracę

Na starcie podpisujemy umowę na okres próbny, potem umowę o pracę i tylko taką formę zatrudnienia uznajemy

Pracujemy w nowoczesnym budynku

w sąsedzstwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Bezpośrednie sąsiedztwo TPK sprawia, że zamiast miejskiego zgiełku, mamy codziennie odprężające widoki z okna ☺

A po pracy...

Wsiadamy na rowery! Domax Racing Team, nasza grupa kolarska, zaraża entuzjazmem do przejażdżek rowerowych, organizując wspólne wycieczki po leśnych szlakach.

Domax Racing Team

A po pracy…. Wsiadamy na rowery! Domax Racing Team, nasza grupa kolarska, zaraża entuzjazmem do przejażdżek rowerowych, organizując wspólne wycieczki po leśnych szlakach. Zawodnicy biorą udział w lokalnych wyścigach szosowych i MTB oraz zawodach biegowych.

Pracownicy o nas

Nowoczesne biuro, dostęp do nowych technologii, wsparcie techniczne i oczywiście stabilne warunki finansowe. Zaufanie ze strony szefostwa, duża samodzielność. Lubię tu pracować.

Jelena

Dział eksportu

W Domaxie najlepsze jest to, że nie stoisz w miejscu- to, że zaczynasz jako pakowacz nie oznacza, że pakowaczem pozostaniesz, a wszystko zależy głównie od Ciebie i Twojego zaangażowania. Zostałam zatrudniona jako pakowacz na stolarni, a dziś jestem certyfikowanym Asystentem Systemu Zarządzania Jakością. To kierownictwo uwierzyło we mnie i wskazało drogę mojej karierze. W przyszłym roku mam nadzieję być już inżynierem Towaroznawstwa i Zarządzania jakością. Dlatego właśnie polecam pracę w Domaxie każdemu- pracuje tu już moja mama, brat i znajomi.

Iwetta

Dział projektów i kontroli jakości

Domax to najlepsza firma na wschód od Missisipi! A tak naprawdę zdążyłem zżyć się z firmą przez 10 lat pracy tutaj. Mamy świetny kontakt z kierownictwem i całym zespołem.

Piotrek

Dział handlowy

Zarząd firmy stwarza szansę i daje możliwość wykazania się młodym ludziom! Przychodziłem do firmy będąc na ostatnim roku studiów jako stażysta do Działu eksportu. Pracuję w firmie już 5 lat i mogę śmiało powiedzieć, że od czasu stażu wiele się zmieniło. Dzisiaj prowadzę dział magazynu i spedycji zajmując stanowisko Kierownika. Pozytywnie „zakręceni” współpracownicy tworzą wyjątkową atmosferę w pracy, a także poza nią. Bardzo lubię pracę z ludźmi oraz wyzwania jakie stwarza praca w firmie produkcyjnej – Domax mi to umożliwia.

Tomek

Dział magazynu i spedycji

Domax - firma z którą pracownik chce się utożsamiać. Gwarancja rozwoju i dbałości o pracownika. Super kontakt z kadrą kierowniczą i całym zespołem.

Rafał